1. teden 16.3. – 20.3.2020 1r

TUJI JEZIK NEMŠČINA   Nemščina1

Obvestilo_1_razred     glas_L

Spoštovani starši!

Zaradi situacije v kateri smo se znašli, sem učencem pripravila nekaj dela za doma.

Predvsem si želim, da učenci vsak dan berejo najmanj 10 min glasno s poslušanjem odraslega in vodite bralne dnevnike (vsak učenec ima 2 dnevnika, torej za 14 dni).

Označili smo prepis v DZ za opismenjevanje (pero ali zvezda) pri črki K in ostale nerešene naloge pri črki K.

V matematični vadnici smo označili strani, ki so namenjene vajam že osvojenega znanja 59, 60, 61, 63, 64, 67.

Na voljo imate spletno stran lilibi, v katero se lahko brezplačno prijavite in otrokom omogočite obilo učno/zabavnega dela.

Postopek prijave/registracije:

1. Na izbranem portalu kliknite na gumb Prijava.
  2. Če ste že uporabnik portala, vnesite svoj e-naslov in geslo ter sledite navodilom. Če na portal dostopate prvič, kliknite na polje Nimam še uporabniškega računa in vnesite zahtevane podatke. Tako se boste registrirali in ustvarili uporabniški račun.
  3. a.    Na portalu iRokus.si gradiva v svojo iZbirko dodate s klikom na gumb Dodaj brezplačna gradiva.
    b.    Na portalih Lilibi.si, Radovednih-pet.si in iRokusPlus.si pa vas bodo vsa gradiva že čakala v vaši iZbirki.

Priporočamo uporabo brskalnika Mozilla Firefox.

Na tej spletni strani so v zavihku DEŽELA LILIBI/ŠOLSKA ULICA 1 – 2 različne didaktične igre namenjene utrjevanju snovi učencev pri vseh predmetih (posebej naj se izvajajo igre pri slovenščini in matematiki). Na pozabite na igre na svežem zraku (žoge, kolebnice, tekalne igre …), zraven naj tudi zapojejo pesmice ali izdelajo kakšen likovni izdelek.

Poskrbite za varnost otrok in njihovo zdravje.

V kolikor me boste potrebovali, sem dosegljiva na mail: melita.bhakl@guest.arnes.si

Želim vam vse dobro!                                                                                                                     Razredničarka: Melita Bračko Hakl