Na povabilo Lions kluba Murska Sobota je naša šola tudi letos sodelovala na mednarodnem likovnem natečaju »PLAKAT MIRU«. Namen natečaja je spodbuditi otroke k razmišljanju o življenju, svetu, prihodnosti, ljubezni in medsebojnem razumevanju. Svoja razmišljanja potem otroci z različnimi tehnikami predstavijo kot likovna dela. Natečaj poteka stopenjsko, dela se najprej ocenjujejo na lokalnem nivoju, nato na nivoju distriktov in v končni fazi na mednarodnem nivoju.
Na natečaju je sodelovalo sedem učencev naše šole: David Lang, Nina Brandl, Lana Bobič, Tajda Könye, Gloria Sukič, Luka Nemec in Oliver Andrejčak. Vsi izdelki učencev so razstavljeni v trgovskem centru Maximus v Murski Soboti. Razstava likovnih del bo na ogled do sredine meseca januarja.
Na otvoritvi razstave, so štirim učencem, katerih izdelki so bili izbrani in poslani v Ljubljano, podelili priznanja in simbolične nagrade. Med štirimi izbranimi deli je bil tudi likovni izdelek učenca Davida Langa.
Iskrene čestitke Davidu in vsem sodelujočim učencem.

Mentorica: Bojana Keršič Ružič

20170106_135117

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost