Šolski sklad Osnovne šole Gornji Petrovci

ŠOLSKI SKLAD OSNOVNE ŠOLE GORNJI PETROVCI

Šolski sklad Osnovne šole sestavljajo naslednji člani:
Barbara Čeh, predsednica
– Vanja Kajzer – Novak, članica
– Ivanka Grah, članica
– Marjana Hampo, članica
– Vlasta Sukič, članica
– Tatjana Kerčmar, članica
– Gregor Lenarčič, član

Šolski sklad Osnovne šole Gornji Petrovci je že vrsto let aktiven. V sodelovanju z vodstvom, učitelji, starši in lokalno skupnostjo že kar nekaj let uspešno zbira sredstva za nakup učil in opreme, v zadnjih letih pa zbrana sredstva namenja tudi za učence iz socialno šibkih družin in dejavnosti vseh učencev šole in vrtca.

DOBRODELNA PRIREDITEV

Dne 7.decembra 2018 je  na naši šoli potekala dobrodelna prireditev, na kateri je šolski sklad organiziral zbiranje sredstev za otroke iz socialno ogroženih družin, dejavnosti učencev šole in otrok vrtca kot tudi za kritje razširjenega programa. Predstavili so se otroci našega vrtca, učenci naše šole, kvintet Aeternum in skupina Prašnati.

Na dobrodelni prireditvi OŠ Gornji Petrovci so bila zbrana naslednja sredstva:

• prostovoljni prispevki pri vhodu: 1.049,00 €
  • nakazila donatorjev: 1.640,40€
  • zbiranje starega papirja: 136,17€

Skupaj: 2.825,57€

V tem šolskem letu se bodo sredstva rabila za učence socialno šibkih družin, 10evrov po učencu za šolske dejavnosti, za otroke vrtca in šolo  v naravi.

Predsednica šolskega sklada: Barbara Čeh