Šolski sklad Osnovne šole Gornji Petrovci

ŠOLSKI SKLAD OSNOVNE ŠOLE GORNJI PETROVCI

Šolski sklad Osnovne šole sestavljajo naslednji člani:
Barbara Čeh, predsednica
– Vanja Kajzer – Novak, članica
– Ivanka Grah, članica
– Marjana Hampo, članica
– Vlasta Sukič, članica
– Tatjana Kerčmar, članica
– Gregor Lenarčič, član

Šolski sklad Osnovne šole Gornji Petrovci je že vrsto let aktiven. V sodelovanju z vodstvom, učitelji, starši in lokalno skupnostjo že kar nekaj let uspešno zbira sredstva za nakup učil in opreme, v zadnjih letih pa zbrana sredstva namenja tudi za učence iz socialno šibkih družin in dejavnosti vseh učencev šole in vrtca.

DOBRODELNA PRIREDITEV

V petek, 29. novembra 2019 smo na Osnovni šoli Gornji Petrovci organizirali dobrodelno prireditev, katere namen je bilo zbiranje sredstev za otroke iz socialno ogroženih družin, dejavnosti učencev šole in otrok vrtca kot tudi za kritje razširjenega programa.

Prireditev je poleg pestrega programa, ki so ga pripravili učenci naše šole in otroci vrtca ter učenci OŠ Pesnica, popestrila skupina ÊDNA ter božično-novoletni bazar z izdelki naših učencev. Na dobrodelni prireditvi so bila zbrana naslednja sredstva:

• sredstva donatorjev: 1.670, 00 €
  • prostovoljni prispevki na vhodu: 1.003, 10 €
  • božično-novoletni bazar: 898, 12 €

Skupaj zbrana sredstva: 3.571, 22 €

V tem šolskem letu se bodo sredstva rabila za učence socialno šibkih družin, 10evrov po učencu za šolske dejavnosti, za otroke vrtca in šolo  v naravi.

Predsednica šolskega sklada: Barbara Čeh