Sezname učbenikov, delovnih zvezkov in ostalih potrebščin si lahko ogledate na povezavi:
Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin

Naročilnice in sezname za učbenike, delovne zvezke in potrebščine bodo učenci dobili v naslednjih dneh v šoli.
Učenci bodo učbenike za to šolsko leto vrnili ob koncu pouka. Učbeniki morajo biti nepoškodovani, v nasprotnem primeru morajo starši povrniti vrednost učbenika oz. kupiti novega.

Kar nekaj učbenikov je takšnega formata, da jih ni možno oviti v snemljive ovitke. Učbeniki se lahko ovijejo tudi v ovitke prilagojene velikosti. Ker so v večini primerov ti ovitki samolepljivi, jih ni možno brez poškodbe platnice odstraniti z učbenika. V takšnem primeru naj ovitki ostanejo na učbenikih.

Učbenike za naslednje šolsko leto bodo učenci dobili prvi šolski dan, to je 1. septembra.

Skrbnica učbeniškega sklada: Barbara Čeh