Del  življenja Vašega otroka naj bo tudi naša šola!

OŠ Gornji Petrovci bo vpisovala otroke v 1. razred za šolsko leto 2018/2019 naslednje dni:

• v petek, 9 . 2. 2018, od 8:00 do 16:00 ure
  • v ponedeljek, 12. 2. 2018, od 8:00 do 16:00 ure

Starši morajo v skladu s 45. členom ZOŠ vpisati otroke, ki bodo v tem koledarskem letu dopolnili šest let oz. otroke rojene v letu 2012.

V šolo lahko otroka vpišejo samo njegovi starši oz. zakoniti zastopniki. Ob vpisu ni nujna prisotnost otroka. Starši za vpis ne potrebujete rojstnega lista ali drugega dokumenta otroka.

Otroka obvezno vpišete na matični šoli v svoji občini. Za šolanje na drugi šoli lahko zaprosite naknadno (najkasneje do konca februarja), z vlogo na izbrani šoli.

Vpis poteka pri svetovalni delavki, pri kateri boste prejeli tudi vse dodatne informacije .

V kolikor na vpis nikakor ne morete priti v tem času, pokličite in se dogovorite za novi termin.

Dušanka Lainšček Grkinič, ŠSD