Kljub slabim vremenskim napovedim je bilo cel dan lepo vreme. Zato je bil današnji dan posvečen plavanju, učenci izkazujejo že dobro plavalno znanje. Dopoldne smo najprej napisali razglednice. Nato nas je obiskal domačin Marino Kranjac, poznavalec in izvajalec istrske narodne glasbe. Učenci so spoznali veliko število različnih inštrumentov, na nekatere so lahko tudi zaigrali svoje najljubše ljudske pesmi. Učenci so pripravljali tudi glasbeno-plesno točko, ki jo bodo izvedli na zaključni prireditvi v četrtek zvečer. Pred večerjo smo šli še na pohod na najvišjo razgledno točko Debelega rtiča, kjer smo si lahko ogledali večino slovenskega Primorja. Po večerji so si šla nekatera dekleta ogledat film, ostali so bili športno aktivni.

no images were found

(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost