V torek, 19.11.2019 so se učenci naše šole od 1. do 5. razreda udeležili že 11. Otroške olimpijade na OŠ Pesnica. Domov so se vrnili s pokalom, kar pomeni, da so usvojili 1. mesto med sodelujočimi šolami, ki so si ga sicer delili z OŠ Jakobski Dol. Veliko naših učencev je prejelo tudi medalje, katere so si prislužili z zmago v posameznih igrah med oddelki.

Organizatorji so učencem pripravili tudi presenečenje. Obiskal nas je nogometaš NK Maribora Marcos Tavares, ki je vsaki šoli podaril žogo s svojim podpisom. Prav tako so učenci izvedeli nekaj podrobnosti z njegovega življenja ter se z njim fotografirali.

Čestitke vsem učencem za borbenost.

Zahvala pa gre tudi njihovim mentorjem za dobro motivacijo.

Pokukajte v galerijo …

Koordinatorica: Melita Bračko Hakl

(Skupno 297 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost