Spoštovani starši, dragi učenci,

začenjamo šesti teden izobraževanja na daljavo. Učenci, spodujam vas, da vztrajate in se trudite pri svojem delu. Kako dolgo bo trajalo izobraževanje na daljavo, ne vemo. Prepričan sem, da dnevno spremljate tudi informativne oddaje in do informacij prihajate bistveno prej, kot vam jih mi sporočamo.

V petek je ministrica za izobraževanje znanost in šport, gospa SImona Kustec, sporočila da so na ministrstvu sprejeli odločitev, da nacionalnega preverjanja znanja v tretjem, šestem in devetem razredu v tem šolskem letu ne bo. Zagotovo vas je skrbelo, kako in kdaj bo to preverjanje letos potekalo. Odpoved NPZ-ja pa naj vas naj ne odvrne od nadaljnjega sprotnega dela.

Vsem skupaj želim uspešen začetek novega tedna.

Ravnatelj:
Johann Laco

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost