Spoštovani starši!

V trenutni situaciji govorilnih ur na običajen način ne bo možno izvajati. V kolektivu smo se v soglasju s člani Sveta staršev OŠ Gornji Petrovci dogovorili:
Razredniki bodo pripravili časovni razpored (dan in ura) govorilnih ur. Starši posameznega otroka se boste lahko govorilnih ur udeležili vsak drugi ali tretji mesec. V kolikor se boste želeli udeležiti pogovornih ur izven pripravljenega urnika, vas prosim, da se o terminu dogovorite z razrednikom.

Nerazrednikov na govorilnih urah ne bo. V kolikor se boste želeli pogovoriti z njimi, so vam na voljo ob tedenskih pogovornih urah ali po individualnem dogovoru. Na vse govorilne ure, ki niso v skladu z razrednikov načrtom, se morate predhodno najaviti (tudi na dopoldanske pogovorne ure pri učiteljih). Govorilne ure bodo lahko potekale: v živo, po videokonferenci ali po telefonu – odvisno od epidemiološke slike.

Oktobra bomo govorilne ure poskusili izvesti  v živo, v treh delih:

  • torek, 6. oktobra za starše učencev 1., 4. in 7. razreda med 15. in 17. uro (po seznamu razrednikov)
  • sredo, 7. oktobra za starše učencev 2., 5. in 8. razreda med 15. in 17. uro (po seznamu razrednikov)
  • četrtek, 8. oktobra za starše učencev 3., 6. in 9. razreda med 15. in 17. uro (po seznamu razrednikov)

V kolikor imate zadržke do srečanja v živo, sporočite to razredniku in se dogovorite o obliki izvedbe govorilne ure.

Ravnatelj:
Johann Laco

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost