Sporočamo Vam, da je zaradi okužbe strokovne delavke bila danes, 12. 10. 2020,  s strani NIJZ odrejena karantena za učence 6. 8. in 9. razreda naše šole. Učenci, ki bodo zdravi, se bodo vrnili v šolo v ponedeljek, 19. 10. 2020.

Karantena je odrejena z namenom, da se morebitna okužba ne širi med učenci in odraslimi. Zato prosimo, da v tem času učenci dosledno upoštevate navodila NIJZ, predvsem pa priporočilo, da ste doma in pazite na higieno in osebno distanco.

V času karantene bo za UČENCE 6. 8. in 9. razreda pouk potekal na daljavo. Gradiva bodo objavljena v spletni učilnici. Prosimo, da naloge rešujete sproti oz. vsak dan po običajnem urniku.

V primeru nejasnosti ali kakršne koli potrebne pomoči pokličite razrednika, učitelja ali svetovalno delavko.

Starše prosimo, da pomagate otrokom s pogovorom. Pojasnite, da zaradi karantene še ni nujno, da so kužni ali da bodo zboleli. Poskrbite tudi za gibanje na svežem zraku.

Želimo Vam, da ostanete zdravi in se veseli vrnete v šolo!

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost