V četrtek, 8. oktobra 2020, je na naši šoli potekal že drugi športni dan.

Športni dan so imeli  učenci od 6. do 9. razreda. Preizkusili so se v igranju različnih športov. Ti športi so bili košarka, rokomet, odbojka in nogomet. Dekleta smo se pomerila v igranju košarke, rokometa in odbojke; fantje pa v igranju košarke, rokometa in nogometa. Igrali smo v skupinah: učenke 8. razreda proti učenkam 9. razreda, učenke 6. razreda proti učenkam 7. razreda, učenci 8. razreda proti učencem 9. razreda in učenci 6. razreda proti 7. razredu. Najprej so z igranjem rokometa začeli učenci 8. in 9. razreda. V telovadnici so istočasno igrali tudi učenci 6. in 7. razreda košarko. Po kratkem premoru so bila na vrsti dekleta. Učenke 6. in 7. razreda so se tako najprej preizkusile v igranju košarke in odbojke, za njimi pa še učenke 8. in 9. razreda. Sledil je nogomet in to za učence 6. in 7. razreda, nato pa še za učence 8. in 9. razreda. Športni dan pa smo nekako zaključile dekleta z igro rokometa.

Na koncu  je sledila še podelitev priznanj za zmagovalce. Dan je bil poučen, zabaven in pa vsekakor zanimiv. Najpomembneje pa je, da nobeden razred na koncu ni ostal brez priznanja.

Tija Vrban,članica novinarskega krožka

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost