Vlada RS se je odločila, da se bo za učence predmetne stopnje (6. do 9. razred) izvajal pouk na daljavo, zato za naslednji teden spreminjamo organizacijo dela.
Učenci od 6. do 9. razreda bodo imeli navodila za delo v času pouka na daljavo v spletnih učilnicah.
Za učence od 1. do 5. razreda bo pouk potekal po običajnem urniku v šoli. Zaradi zmanjšanega števila otrok v šoli bomo organizirali le en šolski odvoz, ki bo vsak dan ob 13.30 uri.

Starši, ki prihajate sami po svoje otroke, boste lahko otroke prevzeli na šolskem dvorišču ob dogovorjeni uri. Zaradi trenutno nastale situacije priporočam, da v kolikor imate možnost, otroka prej prevzamete v šoli. Poudarjam, da je to le priporočilo in ne zahteva.

O vsaki morebitni spremembi urnika odhoda vašega otroka iz šole obvestite razrednika.

Svoje otroke še naprej spodbujajte, da dosledno izvajajo priporočila za preprečitev širjenja korona virusa.

Lepo vas pozdravljam, ostanite zdravi,

ravnatelj:
Johann Laco