Letos se je naša šola spet prijavila v Male sive celice; prijavila se pa je tudi pod kategorijo HITRI LONČKI.

Učenke iz 7. razreda –  Iva, Kiara in Aneja smo se uvrstile med 32 najboljših skupin, z rezultatom 17.572, kar je izredno dobro. Naše priprave so se začele z vajami in trdim delom, saj smo kaj kmalu ugotovile, da tekmovanje sploh ni tako enostavno. Pri vajah nam je zelo pomagala tudi učiteljica Martina Horvat, ki nas je pri tem spodbujala.

V ponedeljek smo morale tekmovati z Leo Gorza, ki smo jo premagale, saj so lahko v eni ekipi le 3 tekmovalke. V torek pa nas je učiteljica Martina posnela. Trajalo je kar nekaj časa, da smo posnele video. Bile smo navdušene nad rezultatom, saj je bil pod 20 s. V četrtek, 9. septembra 2021, smo zvečer izvedele, da smo se uvrstile naprej.

Bile smo zelo vesele in že pridno vadimo za nadaljnje tekmovanje, ki bo na televiziji.

Aneja Bedič, Iva Gorenji, Kiara Šeruga, članice novinarskega krožka

(Skupno 245 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost