V sredo, 29. septembra 2021, so se učenke 7. razreda Kiara Šeruga, Aneja Bedič in Iva Gorenji udeležile 1. kroga tekmovanje Hitri lončki. Tekmovanje Hitri lončki so nova igra med oddajo Male sive celice. Učenke so se pomerile proti ekipi OŠ Poljane, ki je bila sestavljena iz treh šestošolcev.

Najprej so vsi tekmovalci vadili hitrostno zlaganje lončkov, nato je sledilo snemanje uvodne špice in kasneje je sledila »vroča vaja« – vaja pred uradnim snemanjem. Naše učenke so bile že zelo uspešne na vaji ter tudi ob uradnem snemanju, saj je njihov čas bil boljši. Nato sta nadzorna pregledala pravilnost zlaganja in razglasili so zmagovalca – OŠ Gornji Petrovci. Čestitke!

Za nagrado za uvrstitev v naslednji krog so učenke obiskale trampolinski park Woop, kjer so svoje zmagoslavje izrazile s skakanjem.

Želimo jim sreče, predvsem pa hitrosti tudi v naslednjem krogu.

mentorica Martina Horvat

no images were found

(Skupno 505 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost