Na zgornjem hodniku šole še ta teden poteka akcija Obratni božični koledar pod okriljem društva Humanitarček. Vsi skupaj  lahko postanemo Humanitarčkovi Palčki pomagalčki, naloga pa je čisto preprosta – v škatlo, ki smo jo nastavili ob ustvarjeni jelki, lahko položite vsaj eno stvar, ki ste se ji odpovedali (recimo paket kave, škatlo čaja, zavitek keksov, tablico čokolade, milo ali kar koli drugega). Gre za preprosto gesto, ki pa ima veliko vrednost. Vsa zbrana sredstva bo društvo Humanitarček podarilo socialno ogroženim posameznikom oziroma družinam.

Saj veste, kako pravijo – Bogat je tisti, ki je v srcu in duši zadovoljen, ker je naredil za nekoga nekaj dobrega. Z majhno pozornostjo in dobrim dejanjem si tudi mi lahko privoščimo to bogastvo.

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost