V sredo, 8. junija, smo se z učenci likovnega krožka odpravili v galerijo Murska Sobota. Šli smo po pouku, torej ob 13.00. Tja nas je odpeljal kombi. Ko smo prispeli, smo za začetek prisluhnili vodički umetniške razstave o Gustavu Gnamušu. Razstava je bila zelo poučna in zanimiva. Ogledali smo si depo, v katerem shranjujemo slike, kipe, revije, … Nato smo si zunaj ogledali razstavo z imenom Goreče sporočilo, na katerem smo sodelovali tudi učenci likovnega krožka in bili nagrajeni. Zatem smo imeli delavnico zen in zadnjih nekaj minut smo se igrali soduku, ki je bil izdelan iz zamaškov in papirne podlage. Potem smo se s kombijem odpeljali v Mcdonald’s. Nato pa smo prišli nazaj v šolo, kjer so nas pričakali starši in tako se je končala ekskurzija z imenom pot po galeriji.

 

Zara Sukič

 

no images were found

(Skupno 182 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost