Šolski sklad naše šole bo tudi letos del sredstev namenil nabavi delovnih zvezkov  in šolskih potrebščin za učencem iz socialno ali ekonomsko šibkejših družin.

Svetovalna delavka pripravlja predlog za komisijo in bo zajela podatke iz obstoječih šolskih evidenc: število otrok, ki se šolajo; dohodek družine izkazan v otroškem dodatku oz. s tem povezana upravičenost do subvencije za kosilo v šoli; druge znane neugodne socialne okoliščine v družini. Zato vloge posebej ni potrebno oddati.

Vlogo oddate samo v primeru, ko starši menite, da šola nima realnih podatkov o socialno-ekonomski sliki družine. Oddate jo pri svetovalni delavki do srede 14. 6. 2023 ali vlogo posredujete kako drugače.

VLOGA ZA SUBVENCIJE

                                                                                              

                                                                                                                      Svetovalna delavka:

                                                                                                              Dušanka Lainšček Grkinič, soc.del.

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost