Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo v sodelovanju z regijskimi turističnimi zvezami razpisujeta 38. državni festival Turizmu pomaga lastna glava na temo OKUSNI ZAKLADI: Lokalni kulinarični spominki s trajnostnim pridihom. Sodelovanje na festivalu vključuje izdelavo turistične naloge na razpisano temo, osredotočeno na oblikovanje turističnega produkta, izdelavo promocijskega spota in predstavitev na turistični tržnici.

 V naši letošnji turistični projektni nalogi KOŠARICA »TVOJE JUTRO« je predstavljena ideja o »pristnem« lokalnem kulinaričnem spominku s trajnostnim pridihom. Tvoje jutro smo nadeli ime kulinarični košarici, ki se opira na tradicijo in dediščino, ki označujeta Goričko, njeno krajino in način, kako so prebivalci stoletja živeli v sožitju z njo.  

Turistični krožek OŠ Gornji Petrovci ter mentorici Urška Marčič in Bojana Keršič Ružič

Turistična naloga Košarica Tvoje jutro_OŠ Gornji Petrovci

Povezava do promocijskega spota

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost