V petek, 29. 3. 2024, je na OŠ III Murska Sobota potekalo Regijsko tekmovanje iz konstruktorstva in tehnologij obdelav Pomurja 2024.

Brin Škerlak, Tine Šlihthuber in Jakob Medle    so tekmovali v kategoriji K1 – Konstruiranje z lego gradniki za učence I. triletja OŠ. Brin Škerlak iz 1. razreda je dosegel 1. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje. Tine Šlihthuber iz 1. razreda  je dosegel 3. mesto, Jakob Medle iz 2. razreda je  dosegel 2. mesto.

Teo Časar in Alen Ceiger sta tekmovala v kategoriji K2 – Konstruiranje s poljubno konstrukcijsko zbirko za učence II. triletja OŠ. Alen Ceiger iz 5. razreda je dosegel 2. mesto.Samanta Kisilak je tekmovala v kategoriji T1 – Izdelava izdelka iz papirja za učence II. triletja OŠ.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcev za odlične rezultate.

Mentorica: Bojana Keršič Ružič

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost