V četrtek smo v času podaljšanega bivanja imeli namizne igre za učence 1. razreda in njihove babice in dedki. Gibali smo možgančke. Udeležencev je bilo 22 učencev, dedkov in babic. Igrali smo miselne igre; črni peter, karte ENA, šah, domine in razne druge igre. Učenci in babice ter dedki so se neizmerno zabavali.

DSC_0015-001

V petek je v času ure športa potekala prav tako z babicami in dedki ter z učenci 2. razreda simbioza giba. Najprej je bil program za babice in dedke, kjer so učenci zapeli in nato z njimi skupaj zaplesali. Nato so se z različnimi vajami raztegnili in se pripravili na štafetne igre. Sledile so štafetne igre (tek z žogo, odbijanje žoge, nošenje loparja in žogice za namizni tenis ter prosti tek). Na koncu je sledila še igra gnilo jajce, kjer so se učence ter dedki in babice umirili. Sledijo jo še druženje. Bilo je super.

DSC_0046-001

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost