Mednarodno tekmovanje v informacijski in komucijski pismenosti Bober poteka od 9. do 13. novembra 2015. V tem času je potrebno izvesti tekmovanje. Na naši šoli bomo tekmovanje izvedli v četrtek, 12. novembra, 7. šolsko uro v računalniški učilnici.

Tekmovanja se lahko udeležijo učenci od 2. – 9. razreda. Učenci od 2. – 5. razteda rešujejo naloge na papir, starejši na računalnik prek spletnega tekmovalnega sistema. Učenci se lahko prijavijo do srede, 11.11.2015, pri učiteljici Martini Horvat. Najboljši tekmovalci iz vsake šole dobijo bronasta priznanja.

Državno tekmovanje ( za učence od 6. – 9. razreda) bo 16. januarja 2016 v Ljubljani. Iz vsakega razreda bo povabljenih 1% najboljših tekmovalcev v državi.

Lepo vabljeni k tekmovanju.