Vabimo vas na zaključek Mercatorjevega donatorskega projekta, ki bo v soboto, 21. maja, 2016, ob 9. uri pred Mercatorjevo poslovalnico v Gornjih Petrovcih.

Vrtec Jurček pri OŠ Gornji Petrovci je eden izmed zmagovalcev Mercatorjevega donatorskega projekta “Radi delamo dobro”. Stranke Mercatorjeve poslovalnice v Gornjih Petrovcih so našemu vrtcu namenile največ žetonov, zato bo Poslovni sistem Mercator Vrtcu Jurček pri OŠ Gornji Petrovci doniral sredstva v višini 1000 EUR. V skladu z našo prijavo za sodelovanje v donatorskem projektu bomo sredstva porabili za nakup športnih rekvizitov.

Iskrena hvala poslovalnici Mercatorja v Gornjih Petrovcih, da nas je povabila k sodelovanju v projektu in iskrena hvala vsem strankam poslovalnice, ki so z vsakim oddanim žetonom za naš vrtec prispevali k naši zmagi v projektu.

 

 

                                                                                                                   Ravnatelj

                                                                                                                 Johann Laco

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost