Dne 9. decembra 2016 je ob 17. uri na Osnovni šoli Gornji Petrovci potekala dobrodelna prireditev, na kateri je šolski sklad organiziral zbiranje sredstev za otroke iz socialno ogroženih družin, dejavnosti učencev šole in otrok vrtca kot tudi za kritje razširjenega programa.
Predstavili so se otroci našega vrtca, učenci naše šole, učenci Osnovne šole Pesnica in skupina »Prašnati«. Pripravili smo tudi dobrodelni božični bazar, kjer so učenci naše šole predstavili svoje izdelke.

Na dobrodelni prireditvi so bila zbrana naslednja sredstva:

– na prireditvi se je zbralo: 1.511,82 EUR
– nakazila sponzorjev in donatorjev: 2.600 EUR
Vsem nastopajočim, njihovim mentorjem, obiskovalcem in donatorjem se v imenu Šolskega sklada in Osnovne šole Gornji Petrovci iskreno zahvaljujem.
Predsednica šolskega sklada: Barbara Čeh
(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost