Ko se sonce skobali
na obzorje in s svetlobo
dregne jutranjo lenobo
se Matiček prebudi. 

Ptice ga pozdravijo:
»Zgoden si, kolega!
Mlado sonce komajda
do zvonika sega.«

»Še ne veste, v šolo grem!«
Danes imam le sprejem,
malico, morda še ples-
jutri pa bo šlo zares!«
(Tone Pavček)

V tem šolskem letu bova skupaj z vašim otrokom učiteljica Ivanka Grah in vzgojiteljica Brigita Novak. Vse leto ga bova spodbujali pri delu in učenju, mu pomagali, se z njim veselili in ga tolažili, ko bo potrebno. Zato potrebujeva tudi vas, starši, da bi se mu z vašo pomočjo lažje približali.

Vabiva vas, da prvi šolski dan, pridete v šolo skupaj z vašim prvošolcem, kjer bomo izmenjali mnenja in pričakovanja in povedali tudi nekaj podatkov, ki bodo v prid vašemu otroku. Po kratkem programu boste odšli skupaj domov.

Pričakujeva vas v petek, 1. 9. 2017, ob 10.00 uri, v učilnici prvega razreda.

Veseliva se srečanja z vami in vam želiva prijeten zaključek počitnic.

Učiteljici:
Ivanka Grah in Brigita Novak

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost