V četrtek, 15. 2. 2018 smo se udeležili zaključne prireditve 5. literarnega natečaja Bodi pisatelj 2018 v Pionirskem domu v Ljubljani.

Najboljša dela tekmovalcev iz cele Slovenije so prišla v ožji izbor in prejela priznanje s posebno omembo po izboru žirije. Literarna dela prvih treh nagrajenih tekmovalcev v vsaki kategoriji, sta v slovenščini brala slovenska igralca Marinka Štern in Dario Varga, ki je prebral tudi nagrajeno delo v prekmurščini, našega učenca Davida Langa.

Na dolgo popotovanje skozi Plečnikovo življenje in delo pa nas je na prireditvi z utrinki glasbe popeljal slovenski skladatelj in fotograf Lado Jakša.

Na natečaju je priznanje s posebno omembo po izboru žirije za delo Sobe izkušenj in spominov prejel učenec 5. razreda Oliver Andrejčak. Prav tako je priznanje s posebno omembo za delo Čarobni prazniki prejel učenec 7. razreda David Lang.

Iskrene čestitke učencema za dosežen uspeh.

Mentorica: Bojana Keršič Ružič

no images were found

Avtor fotografij: Igor Sukur

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost