Šolsko leto se izteka in za otroke, ki bodo v novem šolskem letu prestopili šolski prag, se pričenja novo poglavje v njihovem življenju. V četrtek, 14. junija so postali mini maturanti. S piščalkami so se odpravili v vrtec k svojim mlajšim prijateljem. Zastavljali so jim naloge in preverili, če so oni lahko njihovi nasledniki. Po opravljenih nalogah so jim predali dudo. Pokazali so se tudi po šoli.

V popoldanskih urah smo se zbrali v vaški dvorani v Gornjih Petrovcih. Za vse zbrane so mini maturantje pripravili kulturni program in z nastopom dokazali, da so pripravljeni na šolo.

Vsi, ki smo z njimi preživeli mnogo lepega, jim želimo uspešno nadaljevanje. Na novi poti naj se počutijo dobro in naj s pridom uporabljajo pridobljena znanja in izkušnje iz vrtca.

Vzgojiteljica:

                                                                                                          Sandra Kerčmar

(Skupno 306 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost