Naša šola je v tednu od 14. – 18.10.2019 sodelovali v vseslovenskem projektu Simbioza giba. V torek, 15.10.2019, so se v uri popoldanskega podaljšnega bivanja babice in dedki skupaj z učenci gibali, se šli razne gibalne igre, skratka so uživali na prostem.

V sredo, 16.10.2019, so si  v popoldanskem podaljšanem bivanju babice in dedki, ali starši, razmigali možgančke, saj so se skupaj z učenci šli namizne igre.

V četrtek,  17.10.2019, pa je učiteljica 3. razreda k uri športa povabile babice in dedke. Učenci so se jim najprej predstavili in jim zapeli nekaj pesmi, nato pa skupaj z njimi zaplesali. Sledile so štafetne igre, kjer so bili razdeljeni v  skupine. Po končani uri športa je sledilo še druženje za babice in dedke skupaj z učiteljico. Pri uri simbioze giba je nastal filmček, ki si ga lahko pogledate na povezavi.

Martina Horvat

koordinatorka Simbioza giba

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost