Dragi učenci, spoštovani starši,

počitnice so mimo, izobraževanje na daljavo se nadaljuje. Pandemija se umirja, zato tudi ministrstvo za izobraževanje načrtuje postopno odpiranje šol in vrtcev. Na spletnih straneh MIZŠ je bilo 30. aprila 2020 objavljeno obvestilo: https://www.gov.si/novice/2020-04-30-postopno-odpiranje-vrtcev-in-sol-predvideno-za-18-maj/.

Šole imamo obljubljeno, da bomo podrobnejša navodilla prejeli v četrtek. Po prejetih navodilih bomo delavci šole pripravili novo organizacijo dela in vas o tem seveda tudi seznanili. Najverjetneje se bomo morali o veliko stvareh z vami tudi dogovoriti.

Učence spodbujamo, da nadaljujejo s svojim delom s ciljem, da bomo lahko uspešno zaključili šolsko leto ne glede na to, če na daljavo ali v živo. Kot ste že vsi seznanjeni, se v mesecu maju v skladu z usmeritvami ministrstva začenja tudi ocenjevanje znanja. Prepričan sem, da bomo tudi ta izziv vsi skupaj uspešno premagali.

Ravnatelj:
Johann Laco

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost