S sproščanjem ukrepov se učenci počasi vračajo v šolo. Učenci prvih treh razredov so že drugi teden v šoli. Navadili so se na nova pravila in delo nemoteno poteka. Ta teden so se vrnili tudi devetošolci, ki so se tudi uspešno vključili in se seznanili s spremenjenim potekom dela.

Trenutno smo v pričakovanju odločitve odgovornih o morebitni vrnitvi ostalih učencev. Informacije sproti dobivamo iz medijev. Takoj, ko bodo informacije znane, vas bomo o tem obvestili tudi na naši spletni strani. Obveščali vas bodo tudi razredniki.

Ker je odločitev napovedana za četrtek (petek) se bomo morali hitro organizirati. Pričakujemo tudi rahljanje ukrepov, saj pod trenutnimi pogoji bomo težko izvajali vzgojno izobraževalno delo z dodatnimi učenci, nikakor pa ne z vsemi.

V pričakovanju nadaljnjih odločitev vas lepo pozdravljam,

ravnatelj,
Johann Laco

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost