Kot razred smo že velikokrat pokazali, da smo kot razred povezani, radodarni, solidarni, da radi pomagamo drug drugemu. Trenutno se vsi soočamo z izredno in zelo neprijetno situacijo. Koronavirus nam je onemogočil običajno šolanje, druženje s prijatelji, potepanja, obiskovanje nam ljubih sorodnikov, kulturnih in športnih dogodkov,… Vendar pa nas vse to ne sme spraviti v slabo voljo. Mi ostajamo optimistični, zavzeti in odločeni, da premagamo tale Covid 19.

Tokrat se ZAHVALJUJEMO vsem zdravstvenim delavcem in vsem, ki v trenutnih razmerah skrbijo za naše zdravje in dobro počutje. Vsem, ki pomagajo bolnim in ljudem v stiski. Plakati in filmček bodo objavljeni na spletni strani NIJZ-a in Slovenske mreže zdravih šol, pod rubriko Učitelji učiteljem v času COVID-19, na ogled bodo tudi v bolnišnicah in zdravstvenih domovih, domovih starejših občanov, …

Krepimo veselje do življenja, ohranjamo lepo v sebi- in to delimo z drugimi okrog nas…

FILMČEK

no images were found

Učiteljica Tadeja Bencak Kerčmar

(Skupno 361 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost