V torek 26. januarja 2021 se učenci prvih treh razredov vračajo v šolo. V kolektivu smo se razveselili te odločitve vlade in z veseljem pričakujemo učence v šolo.

Nekaj podatkov o organizaciji dela:

• Šolski prevozi vozijo po ustaljenem urniku.
  • Priporočamo, da v kolikor imate možnost, otroka sami vozite v šolo in  iz šole, saj se s tem zmanjša število stikov med učenci različnih razredov (to priporočata tako ministrstvo za izobraževanje in NIJZ)
  • Učenci nosijo maske na šolskih prevozih in v šoli izven učilnice, tudi zunaj šole, ko ni mogoče zagotoviti ustrezne razdalja (prihodi in odhodi šolskih prevozov)
  • Učence ne bomo delili v manjše skupine, ne bodo pa se mešali z drugimi razredi.
  • Jutranje varstvo se začne ob 6.50 uri. V kolikor imate možnost vas prosim da otroka pripeljete v šolo 10 do 15 min pred poukom.
  • Šolski odvozi so organizirani ob 13.30 uri. (samo en termin)
  • Učenci naj ostajajo v oddelku podaljšanega bivanja čim krajši čas.
  • Še naprej starši v šolo ne vstopate, svojega otroka prevzamete na šolskem dvorišču.
  • Popoldanske malice zaenkrat še ne bomo nudili.

Najpomembnejši ukrep za nadzor okužbe je, da bolni ostanejo doma.

V ŠOLO SME LE ZDRAV OTROK.