Obveščamo vas, da je Vlada RS danes, v četrtek, 28. 1. 2021 sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki bo objavljen v Uradnem listu Republike Slovenije. S spremenjenim odlokom se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v vrtcih/osnovnih šolah, razen za otroke in učence od 1. do vključno 3. razreda v Gorenjski, Koroški, Osrednjeslovenski, Podravski, Pomurski, Primorsko – notranjski in Savinjski regiji. V teh regijah bo od torka, 2. 2. 2021 vzgojno-izobraževalno delo potekalo za učence od 1. do vključno 3. razreda  v prostorih šole.

V ponedeljek, 1. februarja 2021, bo delo v prvi triadi (1. do 3. razred) potekalo na daljavo.

Za učence od 4. do 9. razreda bo v zgoraj naštetih (tako imenovanih »rdečih« regijah) tudi tednu od 1. 2. 2021 do 5. 2. 2021 izobraževanje potekalo na daljavo.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost