Počitnice se iztekajo, zato smo vsi v pričakovanju naslednjega tedna, ko se vsi učenci vračajo v šolo. Dokončno odločitev o vračanju učencev v šole tudi v vzhodni regiji pričakujemo danes.

Člani kolektiva smo v prijetnem pričakovanju  nadaljevanja pouka v šoli. Pouk v šoli pa bodo spremljali številni ukrepi za širitev korona virusa. Strokovni delavci šole imamo jutri v dopoldanskem času učiteljsko konferenco, kjer se bomo dogovorili o vseh podrobnostih organizacije dela. Najpomembnejše dogovore, ki so nujni ob prihodu učencev v šole bomo jutri v popoldanskem času objavili na naši spletni strani.

Ob tej priložnosti vam prenašam vljudno prošnjo Ministrstva za izobraževanje znanost in šport ter Nacionalnega inštituta za javno zdravje glede šolskih prevozov. Obe navedeni inštituciji prosita vse starše, da v kolikor imate možnost, svoje otroke sami vozite v šolo. Tej prošnji se pridružujem tudi sam. Šolski prevozi bodo sicer vozili po voznem redu iz začetka šolskega leta.

Ravnatelj
Johann Laco

 

.

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost