Počitnice so se končale, kar pomeni, da se otroci vračajo v šole. Nekateri začenjajo pouk na osnovni šoli, nekateri pa gredo v srednje šole. Verjetno je, da bodo ukrepi še vedno isti, vendar pa mnogi upajo, da se ne vrnemo na delo na daljavo.

Imeli smo dva prosta meseca, polna sprostitve in sonca, zdaj pa je čas, da zavihamo rokave in pridobimo nove ocene, predvsem pa nova znanja. Mogoče smo kaj med počitnicami pozabili, vendar, če bomo poslušali v šoli in delali sproti, se bomo vsega spomnili. Učencem, prav tako pa učiteljem,  želimo vse dobro in veliko uspeha v novem šolskem letu 2021/2022!

Člani novinarskega krožka se bomo potrudili, da vas bomo o vseh aktualnih dogodkih, zanimivostih in posebnostih sprotno obveščali. Prispevke bomo objavljali na spletni strani šole, prav tako se bomo oglašali tudi preko šolskega radia.

Naj bo novo šolsko leto čim bolj uspešno in čim manj stresno!

Oliver Andrejčak, član novinarskega krožka

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost