V šolskem letu 2021/22 je šolski prag na Osnovni šoli Gornji Petrovci  prestopilo 13  prvošolčkov. V sredo, 1. 9. 2021, so v spremstvu staršev pogumno zakorakali novim dogodivščinam naproti. Prvošolčke je sprejela učiteljica Tadeja s katero so takoj  za spomin na prvi šolski dan naredili svojo unikatno fotografijo. Starše in prvošolčke sta poleg učiteljice nagovorila še ravnatelj Johann Laco in svetovalna delavka Duška Lainšček Grkinič. Da je dan bil še slajši so se posladkali z veliko torto. Za tem so se vsi skupaj sprehodili še do učilnice, kjer so jih pričakale šolske potrebščine, majhne pozornosti in pismo presenečenja.

Za konec našega druženja je sledila še prisega staršev svojim prvošolcem.

Veselimo se novega šolskega leta, ki nedvomno prinaša veliko novega znanja in lepih trenutkov.

Dragi prvošolci,  naj bo vaše prvo šolsko leto igrivo, poučno in polno lepih doživetij!

Utrinke prvega šolskega dne si lahko ogledate vspodnji galeriji.

no images were found

Zapisala: Tadeja Bencak Kerčmar

(Skupno 689 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost