V petek, 1. oktobra smo na razredni in predmetni stopnji izvedli dan dejavnosti –  kulturni dan.

Prvo šolsko uro so si učenci od 1. do 9. razreda ob upoštevanju priporočil NIJZ v telovadnici ogledali gledališko predstavo z naslovom »MALI PRINC« (Moderna priredba svetovne uspešnice je polna smiselnih zgodb današnjega časa v katerem Mali princ išče pomoč za svojo prijateljico. Na koncu le najde pogled »s srcem«, s katerim razoroži vse trdne in vase zavarovane Zemljane).

Nato smo z učenci od 4. do 9. razreda izvedli delavnice, nakar smo tudi poustvarjali po razredih.  Za učence od 1. do 3. razreda so bile izvedene delavnice iz Centra za krepitev zdravja ZD M. Sobota na temo »Kako se lahko sprostim«.

Mentorica šolske skupnosti: Barbara Čeh

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost