Spoštovani!

Praznovanje letošnjega kulturnega praznika smo na Osnovni šoli Gornji Petrovci povezali s 60-letnico naše šole in to s posebnim razlogom. Dne 6. februarja je daljnega leta 1962 strokovna komisija opravila tehnični pregled zgradbe in izdala dovoljenje za vselitev in tako so 7. februarja leta 1962 začeli redno poučevati na novi šoli. S tem je bila takrat končno uresničena dolgoletna želja prebivalcev naših krajev in v zgodovini petrovskega šolstva se je začela nova doba. Zagotovo se je v tem času marsikaj spremenilo, kar boste lahko prebrali tudi v biltenu, ki je nastal ob tej priložnosti in vam je na voljo na dani povezavi.

Bilten vsebuje zapise iz kronike naše šole, spomine bivših učencev in sodelavcev ter rezultate ustvarjanja sedanjih učencev naše šole, ki vas bodo navdušili s svojo kreativnostjo in ustvarjalnostjo. Njihove stvaritve so dokaz, da smo kljub majhnosti veliki in da smo upravičeno lahko ponosni na našo šolo.

Johann Laco, ravnatelj

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost