V sredo, 18.5.2022 je potekal sprejem učencev 2. razreda med mlade člane Rdečega križa. Novo sprejetim mladim članom so učenci Nik, Samanta in Eva iz 3. razreda povedali, da je vredno biti član največje humanitarne organizacije. Učiteljica Tadeja, g. ravnatelj in svetovalna delavka so nagovorili učence ter jim predstavili njihovo bodočo važno vlogo ter jih vzpodbudili k dobrim delom.

Nik, Samanta in Eva so učencem za konec še predstavili pravljico Križem kapica.

Ob koncu je sledil sprejem. G. ravnatelj in učiteljica Tadeja sta mladim članov iskreno čestitala in jim izročila članske izkaznice in darilca. Ob zaključku je sledilo še sladko presenečenje.

 

Tadeja Bencak Kerčmar,

koordinatorica podmladka humanitarne prostovoljne organizacije RKS

no images were found

(Skupno 189 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost