Spoštovani starši!

Naša šola bo za vse učence, ki bodo v šolskem letu 2022/2023 obiskovali Osnovno šolo Gornji Petrovci, poskrbela za izposojo učbenikov iz šolskega učbeniškega sklada, ki jih bodo učenci uporabljali pri pouku v prihodnjem šolskem letu. Vsi učenci si lahko izposodijo učbenike iz šolskega učbeniškega sklada brezplačno. Za šolsko leto 2022/23 Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport sofinancira nakup delovnih zvezkov za učence 1., 2. in 3. razreda. Učenci jih bodo prejeli prvi šolski dan v šoli, to je 1. 9. 2022. Glede naročila delovnih zvezkov in ostalih učnih potrebščin pa so na spletni strani naše šole objavljene povezave za dostop do spletnega naročanja gradiv naslednjih knjigarn:

  • DZS d.d., Knjigarna in papirnica – Mercator center ali BTC, Murska Sobota

https://www.dzs.si

  •  Bags&More in Office&More – BTC CITY, Murska Sobota

https://go2school.com/narocilo-sola-2022?clazz=5&school=Osnovna%20%C5%A1ola%20Gornji%20Petrovci

  • KOPIJA – nova, d.o.o., Maribor

https://www.kopija-nova.si/os?pmr=93&pmid=iqtsi5ehv2if

  • MLADINSKA KNJIGA d.d., Knjigarna v Maximusu, Murska Sobota

Mladinska knjiga

Tako boste lahko sami natisnili naročilnico, naročali preko spleta in pošte, lahko pa se boste oglasili v izbrani poslovalnici in vam bodo pripravili gradiva in potrebščine. Starši se sami odločite, kje boste delovne zvezke in ostale potrebščine naročili in kupili. Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin za šolsko leto 2022/23 je objavljen na spletni strani šole

 Skrbnica učbeniškega sklada: Barbara Čeh

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost