TEDEN OTROKA

Teden otroka, ki poteka vedno v prvem tednu oktobra, je teden, ki je posvečen otrokom. V tem tednu se na večini šol odvijajo različne aktivnosti in dejavnosti. Tudi na naši šoli bodo učenci od 1. do 3. razreda imeli športni dan, saj jim je le ta prejšnji teden odpadel zaradi slabega vremena, v torek pa bomo med člane šolske skupnosti sprejeli učence 1. razreda.

Tema letošnjega nacionalnega Tedna otroka je RAZIGRAN UŽIVAJ DAN! S to temo želijo organizatorji kljub posledicam in težavah Covid-19 poudariti pomen igrivosti, sproščenosti in druženja, saj igra razvija domišljijo, krepi telo, spleta prijateljstva in nas povezuje.

Kljub težavam Covid-19 se v tem tednu igrajte in družite s prijatelji, sošolci, če ne drugo, pa s starši. Pojdite ven na zrak in bodi zunaj vsaj nekaj časa. Kljub vsemu pa ne pozabite na šolo:)

Želim vam lep, igriv in doživet Teden otroka!

Pia Lepoša, članica novinarskega krožka