BOŽIČ – Oliver Andrejčak

Že spet je tisti čas v letu. Še zadnji prazniki pred letom 2021, ki upam, da ne bo tako slabo. Velika večina ljudi že s sabo nosi božičnega duha in tudi jaz sem med njimi. Ne smemo pa pozabiti, kaj nam čudež božične noči sporoča in kaj božič v bistvu sploh je.

Otroci se najbolj veselijo lepih daril, ki jih bodo dobili, ter bodo postopamo začeli pozabljati, kaj ta čarobni čas sploh je. A ne gre se za to, da izmed svojih prijateljev dobiš najdražje darilo, temveč, s kom praznike preživiš. Družina je darilo, ki ni najdražje, ampak je neprecenljivo. In ni vse v dobivanju, temveč tudi v dajanju. Za božič bi morali darovati nekaj, česar nihče drug ne more darovati. In vsak zase najbolj ve, kaj to je.

Želim vam, da preživite mirne praznike in srečno v letu 2021.

Oliver Andrejčak

 

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost