Odjava šolske prehrane

V primeru bolezni ali druge odsotnosti učenca lahko naročnik odjavi naročilo šolske prehrane (število dni) v skladu s pravili šolske prehrane izvajalca. Prehrana se odjavi v tajništvu šole (in ne več v kuhinji). Naročnik lahko odjavi prehrano osebno v tajništvu šole ali na telefonsko številko:  02/556-90-20, lahko tudi na e-naslov šole: o-gpetrovci@guest.arnes.si.

Če je bila odjava malice podana do 12. ure, se šteje za pravočasno in velja z naslednjim delovnim dnem po prejemu oz. z dnem, ki ga določi oseba, ki je podala odjavo. Odjava kosila in popoldanske malice pa se šteje za pravočasno, če je podana do 8. ure zjutraj za tekoči dan.  Prepozno odpovedani obroki ali sploh ne odpovedani se ne odštevajo oziroma ne subvencionirajo in jih mora naročnik plačati v polni ceni.  Odjava prehrane za nazaj ni mogoča.