Online individualne ure z otroci in mladostniki, ki se izvajajo po vsej Sloveniji

Online individualne ure z otroci in mladostniki, ki se izvajajo po vsej Sloveniji

Za družine so te ure povsem brezplačne, ker stroške izvedbe krije mednarodna dobrodelna fundacija, ki je v mojem programu prepoznala vrednost in moč učinkovito podpreti mladostnika in njegovo družino ter tako postati velik doprinos zanje in širše za družbo. Preverili so moj program za pomoč mladostnikom in mi kot profesorici biologije in filozofije, mamici treh otrok, avtorici knjige Srčni učitelj in kreatorki tečajev Magičnost življenja odobrili financiranje.

Delite informacijo, da bomo uspeli opolnomočiti čim večje število otrok in njihovih družin.

Starši svojega otroka lahko naročite na individualno uro, kjer bo prejel ORODJA, s katerimi bo začel bolj vešče voditi samega sebe svojim ciljem naproti. Naučil se bo ozaveščati svoje obremenilne misli ter se jih osvobajati; naučil se bo ravnati s svojimi tesnobnimi občutki in jih transformirati tako, da bo izboljševal svojo samopodobo, koncentracijo, zaupanje vase, v življenje, v prihodnost. 

Za termin se dogovorite na e-naslovu: sabina.kosmrlkaucic@gmail.com

Veselimo se sodelovanja z vami in vašimi otroki.

Sabina Košmrl Kaučič

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost